Ehitamine peatöövõtu korras

Meie ettevõte muudab teie ideed reaalsuseks. Peatöövõtjana teeme teiega tihedalt koostööd, et välja töötada ideaalne plaan kvaliteetse kodu/hoone ehitamiseks. 

Omame aastatepikkust kogemust ehituses, oleme olnud oma klientide partnerid ning taganud, et nende projektid vastavad alati kvaliteedile ja kokkulepitud eelarvele/funktsionaalsusele. Suur kogemus ehitusjuhtimises aitab meil pakkuda mitmekülgset ehitusteenust ning ehitusel tekkivate väljakutsete lahendamist. Meie peatöövõtuteenus keskendub kliendi vajadustele ja võimalustele.

Selge asjaajamine

Meie aktiivne ja avatud lähenemine kliendiga hoiab projekti vastavuses eelarvega, eesmärkide ja ajaliste tingimustega. Samuti hoiame ja hindame positiivseid suhteid kõigi alltöövõtjate ja koostööpartneritega.

Kvaliteet

Ehituse erinevates etappides, alates selle varaseimast ideest kuni viimistlustöödeni, on arvukalt muutuvaid tegureid. Meie aitame oma kliente juba varajastes ehitusfaasides nii sobivate ehitusmaterjalide kui ka koostööpartnerite valimisega.

Kogemustepagas

Meil on ehitusprotsessi käigus tekkivate probleemide/tõrgete tõhusaks ja efektiivseks lahendamiseks vajalik kogemus. Samuti hoiame kõigi projekti osapooltega avatud suhtlust, et tagada projekti eesmärkide ja tähtaegade järjepidev täitmine.